اخبار و مقالات

بهترین خانه سگ و گربه ها

عکس خانه حیوانات خانگی کارتن پلاست نفیس

اگر در فکر تهیه خانه سگ و گربه مناسب و خوش قیمت برای گربه خانگی یا سگ خانگی خود هستید اما هیچ سررشته ای در این مورد ندارید، توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه بفرمایید.

یکی از مهمترین وسایلی که برای هر حیوان خانگی لازم است، محل خواب و استراحت آنهاست. خانه حیوانات باید ویژگی های خاصی داشته باشد تا بتواند شرایط راحتی را برای حیوان شما فراهم بیاورد. البته این ویژگی ها با توجه به نوع حیوان هم متفاوت خواهند بود.

مثلا خانه سگ با خانه گربه ها تفاوت دارد. البته بیشتر این تفاوت را در ظاهر آنها می توانید ببینید و اکثر اوقات از نظر جنس و متریال به کار رفته در خانه، یکسان هستند و فرقی با هم ندارند. مساله بعدی اینکه شما اگر اهل کمک به حیوانات و حمایت از انواع حیوانات خیابانی هستید، می توانید برای این دسته از حیوانات هم لانه مورد نیازشان را تهیه کنید.

چه مواردی هنگام خرید خانه گربه و سگ باید توجه کرد؟

1) برای تهیه خانه سگ و گربه ها موارد مهمی را در رابطه با اندازه و وزن آنها (هم وزن کنونی آنها و هم وزن آنها در آینده) باید در نظر داشته باشید.

2) لانه و محل استراحت خانگی با خانه ای که در محیط بیرون از منزل و در حیاط مورد استفاده قرار می گیرد، از نظر جنس باید متفاوت باشد. پس جنس خانه حیوانات هم بسیار اهمیت دارد.

3) لانه و محل استراحت حیوانات با توجه به نوع حیوان، اهلی یا خیابانی بودنشان و حتی وظیفه ای که بر عهده دارند، تعیین می شود.

4) شکل و ظاهر و زیبایی خانه هم باید مهم باشد. چون حیواناتی همچون سگها به دلیل هوش بالایی که دارند، می توانند عکس العملشان بین پسندیدن و یا نپسندیدن خانه شان اعلام کند.

5) اگر قرار است برای حیوانات خیابانی مثلا گربه خیابانی خانه تهیه کنید، حتما اقلیم و آب و هوای منطقه و از همه مهمتر استحکام لانه را در نظر بگیرید.

6) انواع لانه سگ و گربه با توجه به نوع متریال و ابعاد، دارای وزن های مختلفی می توانند باشند. اگر می خواهید خانه گربه و سگ را به راحتی جابه‌جا کنید، حتما وزن آن را در نظر بگیرید و موارد سبکتر را برای پناهگاه های حیوانات انتخاب کنید.

7) لانه حیوانات خانگی، باید به اندازه ای باشد که حیوان در آن احساس راحتی کند. همچنین حیوان به راحتی بتواند اسباب بازی و دیگر وسایل مورد علاقه خود را به داخل آن ببرد. به عبارتی فضای کافی داشته باشد.

خرید خانه سگ و گربه از جنس کارتن پلاست

یکی از بهترین و مناسب ترین متریال برای ساخت خانه حیوانات خانگی، پلاستیک است. مثلا خانه گربه پلاستیکی می تواند گزینه بسیار مناسبی برای فضاهای محدود و کوچک آپارتمانی باشد. همچنین به دلیل سبکی که جنس پلاستیک دارد، جابه‌جا کردن لانه کار سختی نیست و می توانید به راحتی آن را حتی به مسافرت ببرید.

بیشتر بدانید! کارتن پلاست چیست؟

کارتن پلاست از جنس پروپیلن تولید می شود و ورق های دو جداره مقاومی هستند که کاربردهای متوعی دارند. این جنس کارتن پلاست بسیار مقاوم است و از نظر هزینه هم خرید آن نسبت به بقیه مواد و متریال به کار رفته در خانه حیوانات، به صرفه تر خواهد بود. در خانه هایی از جنس کارتن پلاست هم می توانید به اندازه دیگر مدل ها، زیبایی و آپشن و تنوع در طراحی را ببینید.

اگر به دنبال خانه گربه ضد آب هستید بهترین پیشنهاد همان لانه از جنس کارتن پلاست است. نه تنها در برابر رطوبت مقاوم است بلکه در برابر تغییرات آب و هوایی هم مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهد. به راحتی دچار شکستگی نمی شود و می تواند برای سال های طولانی جای خواب خوبی برای گربه یا سگ شما باشد.

قابل توجه دانش آموزان و معلمان عزیز، برای تهیه کارتن پلاست طرح جابر عجله کنید! تا قبل از تمام شدن موجودی انبار رنگ موردعلاقه طرح جابر خود را ثبت کنید.

مزایای استفاده از خانه حیوانات کارتن پلاست

خانه حیوانات اگر از جنس کارتن پلاست باشد:

  1. به راحتی تمیز و ضدعفونی می شود.
  2. می توانید روی آنها را با انواع چاپ های دیجیتالی زیباتر کنید.
  3. شما با خرید خانه گربه خیابانی از جنس کارتن پلاست، به محیط زیست هم کمک کرده و از قطع هزاران درخت جلوگیری می کنید.
  4. وزن سبک و قابل حمل دارد.
  5. ضد آب و رطوبت می باشد و در اثر بارش باران و برف آب بسیار کمی داخل آن نفوذ می کند.
  6. با دوام
  7. استحکام بالا
  8. قابل بازیافت
  9. رنگ های متنوع
  10. ضخامت و گرماژ های متفاوت

با خرید خانه حیوانات خانگی کارتن پلاست نفیس می تواند به طور کامل هر آنچه برای استراحت و پناهگاه گرم و نرمی که برای حیوان خود انتظار دارید را به صورت کامل داشته باشد.

وجود حیوانات در دنیا حائز اهمیت است، لهتر است مکانهایی برای نگهداری و مراقبت از آنها تهیه شود. خانواده هایی که دوست داران حیوانات هستند در خانه شان از حیوانات مراقبت می کنند برای آنها خانه، وسایل بازی و غذا تهیه می کنند و با عشق و محبت از آنها نگه داری می شود.

کارتن پلاست نفیس با طراحی و ساخت خانه حیوانات از جنس کارتن پلاست توجه حامیان حیوانات و دیگر انسانها را به خود جلب کرده است.در دیگر کشورها برای گربه ها خانه ای از جنس کارتن پلاست تهیه شده است که گربه ها در سرما به آنها پناه ببرند.

کارتن پلاست نفیس این خانه ها را با رنگ دلخواه و ابعاد دلخواهتان خانه را طراحی و تولید می کند و حتی امکان خرید اینترنتی این خانه ها را هم فراهم کرده است.

خرید این خانه حیوانات از جنس کارتن پلاست ،علاوه بر مقرون به صرفه بودنش از نفوذ آب به آن جلوگیری می کند و دوام بالایی دارد.

خانه و پناهگاه مناسب برای گربه

افرادی که گربه دارند می دانند خانه گربه باید متناسب با جثه کوچک گربه ها باشد نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک باشد که باعث اذیت آنها شود.گربه ها به خاطر بدن نرم و لطیفی که دارند از اینکه جای خوابشان نیز راحت و گرم باشد لذت می برند.

خانه حیوانات کارتن پلاست ،بهترین سازه ایست که گربه از سرما و گرمای شدید در امان است که صاحبان گربه و یا حامیان حیوانات استقبال زیادی از این خانه های کارتن پلاست نفیس کردند.

درست کردن خانه و یا یک سر پناه برای حیوانات می تواند به روش های مختلف انجام شود، که آموزش ساخت خانه گربه با هر کدام روش های مختص به خود را دارد و مزایا و معایبی دارد.

متاسفانه بعضی افراد خانه گربه را از چوب می سازند که این خانه های چوبی هم مقرون به صرفه نیست هم به دلیل استفاده از چوب، به محیط زیست آسیب وارد می شود.خانه چوبی با زحمت زیادی نیز ساخته می شود و واقعا مناسب حیوانات نیست زیرا که با سرد شدن هوا و بارش برف و باران خانه خیس می شود و رطوبت و آب داخل چوب ها می رود.

خانه پرنده

برای درست کردن خانه و یا آشیانه برای پرنده ها نیازی نیست هزینه های زیادی پرداخت کنید!! و یا خودتان را به دردسر بیاندازید! خانه حیوانات کارتن پلاست ، تمام نیازهای شما و پرندگان را برطرف می کند.

این خانه پرنده که از جنس کارتن پلاست است به گونه ای طراحی شده است که به راحتی می توان آن را به سمت بیرونی پنجره نیز متصل کرد.یکی از ویژگی های خوب خانه حیوانات همین است که می توانید به دیوار ، درخت، حصار چوبی و غیره متصل کرد تا پرندگان به راحتی بتوانند غذای خود را تامین کنند.

این خانه حیوانات کارتن پلاست، نه تنها به زیبایی حیاط و یا بالکن خانه تان کمک می کند بلکه باعث میشود پرندگان با خیال راحت و بدون داشتن ترس از گربه و....به غذا خوردن خود ادامه بدهند.
خانه پرنده از جنس کارتن پلاست در عین حال که سبک بوده،مقاوم هم می باشد و با توجه به موادی که در تولید آن به کار رفته است قابلیت ضد عفونی کردن با مواد مختلف بهداشتی و ضد عفونی کننده را نیز دارد.

برای خرید عمده خانه حیوانات با دفتر مرکزی کارتن پلاست نفیس لطفا تماس بگیرید.

خانه حیوانات از کجا تهیه کنم؟

برای خرید آنلاین خانه حیوانات کارتن پلاست می توانید وارد وبسایت کارتن پلاست نفیس شوید و رنگ دلخواه خانه خود را از بین رنگ های سبز ، زرد ، قرمز ، سفید و آبی انتخاب کنید.

کارتن پلاست نفیس با بیش از 20 سال تجربه در تولید و فروش انواع محصولات کارتن پلاست این اطمینان را به شما می دهد که با بهترین قیمت سطل بازیافت 60 لیتری ، باکس موتور ، شیت پلاست و ... خریداری کنید.

سوالات متداول

موارد مهم هنگام خرید خانه گربه و سگ چیست؟

بهتر است متناسب با وزن و اندازه حیوانات باشد و جنس مناسب و مرغوبی داشته باشد که مدتها بتوانید از آن استفاده کنید.

یک خانه حیوانات خوب چه ویژگی هایی دارد؟

وزن سبک و استحکام خوبی داشته باشد و در برابر باد، باران و برف خیس نشود که باعث سرمای بیشتر و اذیت حیوانات می شود.