اخبار و مقالات

پد کارتن پلاست

کاربردهای پد کارتن پلاست

پد کارتن پلاست کاربردهای مختلفی در انبار کردن کالا، چیدن اجناس به صورت منظم در کارگاه ها و کارخانه ها دارد و همچنین این ورق ها استفاده گسترده ای در صنایع نوشیدنی، نوشابه سازی، آب معدنی و بطری های شیشه ای دارد .
در این محصول جدید علاوه بر این ویژگی های عالی و جنبه های کلیدی مانند : بهداشت، دوام، اقتصادی بودن و انعطاف پذیری در نظر گرفته شده است که در ادامه مقاله بیشتر به ویژگی و مزایای پد کارتن پلاست می پردازیم.

پد كارتن پلاست (Cartonplast plastic layer pads)

کارتن پلاست انواع مختلفی از لایه‌های پلاستیکی دارد که طیف وسیعی از نیازهای ما را برآورده می‌کنند: از پد لایه ای پلاستیکی (Plastic Layer Pad) جامد گرفته تا لایه پلاستیکی ساندویچی (SANDWICH PLASTIC LAYER PAD) تا لایه پلاستیکی موج‌دار با لبه‌های مهر و موم شده. پد لایه ها از نظر ضخامت، سطح و خواص فیزیکی متفاوت هستند، به طوری که همه ظروف را می توان پوشاند، از بطری های پلاستیکی سبک تا بطری های نوشیدنی عظیم.

ما مطمئن هستیم که پد کارتن پلاست مناسب برای محصولات شما را پیدا خواهیم کرد!

دانش آموزان و معلمان عزیز، برای تهیه کارتن پلاست طرح جابر عجله کنید! تا قبل از تمام شدن موجودی انبار سفارش خود را ثبت کنید.

مقایسه پد کارتن پلاست با ورق های مقوایی

لایه های مقوایی به عنوان یک راه حل صرفا یکبار مصرف، نه تنها اقتصادی نمی باشد بلکه تاثیر بسیار منفی بر روی محیط زیست می گذارد.ویژگی های هیدروکلوکیک و اصطحکاک در مقوا نیز از لحاظ بهداشتی غیر قابل توجیه است.
لایه های مقوایی غیر قابل شستشو و ضدعفونی هستند و پارتیکل های آن می تواند ظروف شیشه ای را آلوده کند .
البته در لایه های پلاستیکی پد کارتن پلاست در طول فرآیند شستشو ممکن است رطوبت و خاک داخل فلوت ها از طریق کانال های جانبی وارد شود و ذرات خاک و ناخالصی های میکروبیولوژی، خطر آلودگی جدی می تواند داشته باشد. به همین دلیل کارتن پلاست نفیس با استفاده از ابزار و تکنولوژی جدید، دوخت این لبه ها را انجام می دهد که این پدها را بسیار با دوام ، بهداشتی و قابل شستشو در پروسه های متعدد و قابل بازگشت می نماید.

همانطور که گفتیم اين پدهای کارتن پلاست استفاده گسترده ای در صنايع نوشيدنی، نوشابه سازی، آب معدنی و بطريهای شيشه ای دارد.

ویژگی ها و مزایا پد كارتن پلاست (Cartonplast plastic layer pads) :

 • قابل تولید براساس نیاز مشتری
 • ضخامت تولید معمول 3.5 میلیمتر
 • قابل ارائه با گوشه های گرد و در رنگ های مختلف
 • قابل دوخت کامل لبه ها برای جلوگیری از ورودی گرد و غبار
 • قابل چاپ لوگو و طرح مشتری
 • کاملا بهداشتی و قابل شستشو
 • ضد غبار، ضد خورندگی و فرسایش
 • مقاوم در برابر تغییرات جوی
 • ایده آل برای مصرف چندباره
 • قابل انبارش در محیط بیرون
 • مقاوم در بازه دمایی 20- تا 80 درجه سانتیگراد

پالت های پلاستیکی برای استفاده در صنایع غذایی و آشامیدنی

پالت های کارتن پلاست به طور خاص برای نیازهای صنایع غذایی و آشامیدنی طراحی شده اند. آنها ساختار محکمی برای حمل ایمن صدها ظروف بر روی یک پالت دارند و حتی برای انواع نوار نقاله مناسب هستند. طراحی پالت ویژه امکان تمیز کردن آسان را برای ایمن کردن عملیات ایمن مواد غذایی فراهم می کند.

شناسایی منحصر به فرد با کد بارکد و برچسب های RFID از قابلیت ردیابی کامل برای سیستم های کیفیت مختلف پشتیبانی می کند. پالت های پلاستیکی ما با طراحی ثبت شده محافظت می شوند که برای خطوط کوچک و پالت سازی مناسب است.

لایه های پلاستیکی پد کارتن پلاست در کارگاه ها وکارخانجات بسیار استفاده می شود. ایمنی بهداشتی آنها ویژگی برجسته آنها است و از پلاستیک سبک گرفته تا بطری شامپاین عظیم مناسب هستند.

کاربردها و مشخصات پد کارتن پلاست

 • برای انواع ظروف شیشه ای / PET / قوطی
 • ورق های کارتن پلاست با گزینه های مختلف پوشش سطحی و آب بندی لبه / مخروطی
 • موجود در 3 ضخامت اصلی (با 2 میلی متر، 3 میلی متر و 3.5 میلی متر)
 • مطابق با استانداردهای بین المللی مواد غذایی است
 • ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت (PP) – 100٪ قابل بازیافت
 • مناسب برای فن آوری های پاکت زدایی جارو
 • از نظر شیمیایی و فیزیکی، مناسب برای استفاده ایمن به عنوان بسته بندی ثانویه

چرا از پدهای لایه پلاستیکی کارتن پلاست استفاده کنیم؟

پد کارتن پلاست (لایه پلاستیکی) ما مزایای زیادی نسبت به لایه های مقوا/ تخته چوب (Masonite) دارند، و آنها را برای هر تجارت زنجیره تامین ضروری می کند. نگهداری آنها ایمن است، از نظر بهداشتی به راحتی تمیز می شود، از نظر ابعادی بسیار پایدار و همچنین کاملاً سازگار با محیط زیست هستند.

علاوه بر این، در مقایسه با مقوا / تخته چوب (Masonite)، لایه‌های پلاستیکی Cartonplast به طور طبیعی ضد آب و مقاوم در برابر تأثیرات محیطی یا آفات هستند.

 • طراحی بهداشتی، تمیز کردن آسان

لبه های مهر و موم شده از نفوذ رطوبت و سطح صاف PP جلوگیری می کند، از رشد و بقای میکروارگانیسم ها جلوگیری می کند. علاوه بر این، لنت های لایه پلاستیکی برای شستشو با تجهیزات تمیز کننده صنعتی با تکنولوژی بالا طراحی شده اند.

 • قابل استفاده مجدد، قابل بازیافت، پایدار

لایه های پلاستیکی ما 100٪ قابل بازیافت هستند. ما فقط از مواد بازیافتی خود با گواهینامه مناسب و مطابق با تمام استانداردهای ایمنی برای تولید محصولات خود استفاده می کنیم. این چرخه پدهای لایه پلاستیکی کارتن پلاست را به محصولی کامل با اقتصاد دایره ای تبدیل می کند.

پد کارتن پلاست نفیس برای اولین بار در ایران، ورق شیت پلاست با لبه های دوخته شده ارائه داده است که مشکلات مربوط به گرد و غبار ف شستشو را حل نموده است .

 • مناسب برای اتوماسیون

گوشه‌های گرد باعث می‌شوند که لایه‌های جمع‌شونده به خوبی تناسب داشته باشند و از آسیب لبه‌های تیز جلوگیری شود. سطح ویژه همچنین عملکرد ایمن و کارآمد مکنده ها را در سیستم های پیک آپ تضمین می کند در حالی که برای فن آوری های پاکت زدایی جارویی و ایمن سازی ظروف در طول حمل و نقل و ذخیره سازی مناسب هستند.

 • مقاوم در برابر آب و هوا

پد کارتن پلاست ما در برابر آب و هوا مقاوم است و بنابراین بسیاری از نیازهای صنعت را برآورده می کند. آنها همچنین در هنگام حمل و نقل محصولات شما در برابر دمای بیرون و شرایط آب و هوایی مقاومت می کنند. آنها حاوی تثبیت کننده های UV هستند که از آسیب نور خورشید در طول حمل و نقل جلوگیری می کند. حتی اگر آنها را نباید در فضای باز نگهداری کرد، اما بهتر از پالت های مقوایی یا چوبی در برابر نور خورشید مقاومت می کنند.

 • عمر طولانی و دوام

پد کارتن پلاست، به دلیل طراحی و استفاده از مواد باکیفیت بسیار بادوام است و پس از گذشت بیش از 10 سال همچنان تمامی نیازهای صنعت را برآورده می کند.

 • قابل ردیابی – برای QA و سیستم های زنجیره تامین

به لطف سیستم های پیشرفته QA ما که هر پالت کارتن پلاست را در هنگام ورود کالا و تحویل شناسایی می کند، ما از قابلیت ردیابی کامل محصولات مورد نیاز برای صنایع غذایی اطمینان می دهیم.

بیشتر بدانید! انواع باکس پالت و کاربردهای آن چیست؟

کاربرد پد کارتن پلاست با ضخامت 3.5 میلی متری

 1. ایده آل برای بطری های شیشه ای کوچک و متوسط، کوزه ها و سایر ظروف
 2. برای بطری ها و شیشه های شیشه ای
 3. بار پالت انباشته با ظروف متوسط تا 2.5 تن بر اساس انباشته شدن 3 پالت
 4. لبه های مهر و موم شده برای جلوگیری از آلودگی
 5. گوشه های گرد برای بسته بندی منقبض و کششی بدون بریدن از طریق پیچیدن گوشه های تیز
 6. بهره برداری لجستیک کارآمدتر به دلیل ساختار سبک وزن

همه پدهای لایه پلاستیکی ما برای صنایع غذایی و نوشیدنی و در نتیجه برای حمل و نقل قوطی ها نیز مناسب هستند. به خصوص برای ظروف سبک وزن، حمل و نقل و ذخیره سازی ایمن و پایدار را فراهم می کنند.

 

در حال حاضر، در اروپا صنعت همچنان از 90 درصد مقوا استفاده می کند. با توجه به روندهای پایداری، محصولات یکبار مصرف در آینده به شدت کاهش می یابد و در یک حلقه بسته به راه حل های قابل استفاده مجدد پایدار تبدیل می شوند. با توجه به بزرگی بازار قوطی و پویایی سخت آن همراه با تخصص فوق العاده ما در تمیز کردن و جابجایی لایه لایه ها، ما متقاعد شده ایم که بهترین شریک برای این فرآیند تبدیل صنعت قوطی در سراسر اروپا هستیم.

 

برای اطلاعات بیشتر و سفارش پد کارتن پلاست با ما در تماس باشید.

اگر علاقه مند به مطالعه بیشتر در مورد پد کارتن پلاست به زبان انگلیسی دارید می توانید وارد این لینک شوید.

سوالات متداول

از پد کارتن پلاست کجاها می توان استفاده کرد؟

پدهای کارتن پلاست استفاده گسترده ای در صنايع نوشيدنی، نوشابه سازی، آب معدنی و بطريهای شيشه ای دارد و در کارگاه ها و کارخانجات صنعتی به وفور استفاده می کنند.

ویژگی و مشخصات ورق های پد کارتن پلاست چیست؟

بسیار سبک و بهداشتی،قابل دوخت کامل لبه ها برای جلوگیری از ورودی گرد و غبار، قابل بازیافت و ایده آل برای مصرف چندباره

از کجا می توانیم پد کارتن پلاست بخریم؟

مجموعه کارتن پلاست نفیس