اخبار و مقالات

سالگرد تاسیس کارتن پلاست نفیس

موسسين صنايع کارتن پلاست نفيس در سال 1381 همگام با تحولات تکنولوژی در دنيا با  شعار ” تخريب جنگل خير، احياء جنگل آری” تصميم گرفتند مجموعه ای را ايجاد نمايند كه توليداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های  کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است.

کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، 100% قابل بازیافت بوده و با ويژگی های برتر نسبت به کارتن های كاغذي نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه اين تفکر و شعار به بار نشست و محصولات كارخانه کارتن پلاست نفيس از سال 1383 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنايع به ظرفيت 10000 تن محصول در سال به بازار عرضه شد.

با توجه به نياز های بازار مصرف اين كارخانه در سال 1392 با توسعه خطوط جديد توليدی با بالاترين تكنولوژی روز و افزايش ظرفيت توليد به ميزان 15000 تن در سال بزرگترين واحد توليدی كارتن پلاست در ايران و خاورميانه گرديد.

امروز سی و پنجمین سالگرد تاسیس کارتن پلاست نفیس می باشد و ما مفتخریم که 35 سال در کنار تولید کنندگان و مشتریان عزیزمان همراه بودیم و همکاری داشتیم.