طراحی استند فروشگاهی

استند فروشگاهی با توجه به نوع محصول و خواص فیزیکی آن انتخاب می شود.

استند فروشگاهی مناسب محصولاتی با وزن کم و فروش نسبتا زیاداست به همین دلیل می بایست هم در دسترس باشند و هم به راحتی در مسیر دید مشتری قرار بگیرند .

این استندها برای محصولاتی مانند انواع موادغذایی مثل شکلات ، چیپس، اسنک و مواد بهداشتی مثل مسواک ، تیغ و… بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

استند فروشگاهی توانایی نمایش، جایگیری و عرضه محصولات را به صورت بهینه دارا میباشد و این شرایط امکان معرفی و عرضه محصولات مختلف را در هر محلی فراهم می آورد.

این استندها معمولا بصورت طبقاتی یا آویز بوده و در فروشگاه ها جهت عرضه محصول برند مورد نظر قرار میگردد.

با توجه به توانایی چاپ گسترده و قیمت مناسب و همچنین امکان برش و طراحی های متنوعی که می توان در روی کارتن پلاست پیاده سازی نمود.

بسیار مورد توجه شرکت ها و کارخانجات تولیدی جهت ارایه و تبلیغ محصول در فروشگاه میباشد.

گروه طراحی کارتن پلاست نفیس با توجه به محصول و ابعاد محصول مشتریان استند فروشگاهی آنهارا طراحی کرده و نمونه سازی میکند و در صورت تایید مشتریان، در تیراژ بالا و با توجه به  فایل چاپی آن محصول در کارخانه نفیس تولید میگردد.

استندهای فروشگاهی  دقیقا در همان محل خرید شما قرار دارند و در لحظه خرید شما را به شدت ترغیب خواهند کرد. این استندها بیانگر مفهوم تازه ای به نام مغازه هایی در درون یک مغازه می باشند .
مزیت استفاده از انواع استند فروشگاهی آن است که نسبت به رسانه های دیگر هزینه بسیار پائین تری را به خود اختصاص می دهند در مقابل تعداد مخاطبینی که با آن ارتباط برقرار می کنند و متناسب با تیراژ تولید ، سطح جغرافیایی گسترده ای را تحت پوشش قرار میدهند و در مدت زمان طولانی در معرض دید مخاطب قرار دارند.

برای اطلاعات بیشتر به http://www.nafisco.ir/fa/introduction  مراجعه کنید.

شماره تماس شرکت : ۰۲۱۸۸۷۰۱۶۶۸

خرید اینترنتی کارتن پلاست : https://www.nafisco.ir/fa/shop/