درباره ما

موسسين صنايع کارتن پلاست نفيس در سال 1381 همگام با تحولات تکنولوژی در دنيا با  شعار ” تخريب جنگل خير، احياء جنگل آری” تصميم گرفتند مجموعه ای را ايجاد نمايند كه توليداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های  کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است.

کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، 100% قابل بازیافت بوده و با ويژگی های برتر نسبت به کارتن های كاغذي نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه اين تفکر و شعار به بار نشست و محصولات كارخانه کارتن پلاست نفيس از سال 1383 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنايع به ظرفيت 10000 تن محصول در سال به بازار عرضه شد.

با توجه به نياز های بازار مصرف اين كارخانه در سال 1392 با توسعه خطوط جديد توليدی با بالاترين تكنولوژی روز و افزايش ظرفيت توليد به ميزان 15000 تن در سال بزرگترين واحد توليدی كارتن پلاست در ايران و خاورميانه گرديد.
کارخانه کارتن پلاست نفيس مشتمل بر بخش های توليد ورق كارتن پلاست ، واحد چاپ سيلك ، واحد چاپ ديجيتال ، واحد دايکات ، واحد جوش، چسب و منگنه ، واحد بازيافت ، آزمايشگاه کنترل کيفيت مجهز به بهترين تجهيزات اندازه گيری و واحد تحقيق و توسعه در شهر صنعتی رشت تاسيس شده است.

ماشين آلات کارخانه كارتن پلاست نفيس با استفاده از آخرين فن آوریهاي روز دنيا شامل: دستگاه های اكسترودر اروپایی توليد ورق كارتن پلاست ، چاپ سيلک اسکرين چهاررنگ ،دورنگ و تک رنگ ، چاپ ديجيتال ، دستگاه های دايکات تمام اتوماتيک و نيمه اتوماتيک، دستگاههای منگنه ، چسب و دوخت پلاستيك ميباشد.
واحد طراحی و گرافيک شرکت كارتن پلاست نفيس در محل دفتر مرکزی تهران مجهز به دستگاه های چاپ ديجيتال و برش ديجيتال می باشد که قادر است در کمترين زمان ممکن و به بهترين نحو نيازهای نمونه سازی مشتريان محترم را تامين نمايد.
اميدواريم که با ترويج كارتن پلاست در صنعت بسته بندی رو به رشد کشورمان، نه تنها ارزش افزوده بیشتر برای منابع نفتی و پتروشیمی به ارمغان بیاوریم بلکه ديگر شاهد قطع درختان و تخريب محيط زيست صرفا به لحاظ استفاده و ساخت وسايلی که جايگزين مطلوبتری دارند نباشيم.

امروزه کاربرد های كارتن پلاست در صنعت بسته بندی : ساخت انواع جعبه و باكس ، كاور ، در صنعت كشاورزی و باغداری : محافظ انواع نهال ،بستر پرورش گل، جعبه هاي ميوه  ، در صنعت لوازم خانگی  :به عنوان پشت یخچالی و پانل يخچال ، زيره و رويه كولرآبي و در صنعت تبليغات ساخت انواع استند فروشگاهی (استندطبقاتی)و استند تبلیغاتی( كات استند) و استند رومیزی  محدود نگرديده است و در بسياری موارد ديگر نيز استفاده ميگردد.

همچنين تيزر كارتن پلاست نفيس را جهت آشنايي بيشتر با كاربردهاي كارتن پلاست در بسته بندی و تبليغات را در زير مشاهده بفرماييد.