خرید جعبه میوه کارتن پلاست

در گذشته کشاورزان برای حمل محصولات خود از ظرفها ، جعبه های پلاستیکی و یا کارتن های مقوایی استفاده می کردند، که هر کدام معایب خود را داشت.جعبه های پلاستیکی به علت اینکه بازیافت نمیشوند برای طبیعت اصلا مفید نیستند.

همچنین جعبه های پلاستیکی قابلیت چاپ و مونتاژ و دمونتاژ ندارند کارتن های مقوایی استحکام کافی را ندارند و یا در مقابل آب و عوامل محیطی دیگر مقاوم نیستند.
اما امروزه با تولید کارتن پلاست، کمک بسیار زیادی به طبیعت کرده و با توجه به مقاوم بودن و قابل بازیافت بودن شروع به تولید انواع محصولات کرده است که یکی از این محصولات جعبه های میوه و صیفی جات می باشد.
کارتن پلاست نفیس ، با تولید جعبه های میوه کار کشاورزان و فروشندگان را راحت کرده است.

این جعبه ها علاوه برقابل بازیافت بودن، در مقابل نفوذ آب و نور مقاوم بوده و با توجه به سلیقه مشتریان با اندازه و طرح های درخواستی مشتریان و حجم محصول در رنگها و طرحهای چاپی مختلف در تیراژ وسیعی تولید می گردند.
علی الخصوص این جعبه ها در امر صادرات نقش زیادی دارند که محصولات به راحتی قابل حمل و نقل هستند وبه علت مقاومت آسیبی به محصولات نمیرسد.
این جعبه هاعلاوه بر طراحی های زیبا با توجه به حجم محصولی که درون آن قرار میگیرد ضخامتش تعیین میشود که محصولات به راحتی قابل حمل و نقل باشند.

صنایع کارتن پلاست نفیس، آماده فروش جعبه میوه با ابعاد مختلف می باشد.

ابعاد جعبه میوه بستگی به نوع میوه و تعدادی که در آن قرار میگیرد دارد و قیمت جعبه میوه بستگی به تعداد درخواستی مشتریان عزیز می باشد.

خرید جعبه میوه:

برای اطلاعات بیشتر و سفارشات خود ،کارشناسان فروش ما آماده پاسخگویی می باشند.
تلفن تماس:۰۲۱۸۸۷۰۱۶۶۸

خرید اینترنتی کارتن پلاست: https://www.nafisco.ir/fa/shop/