طراحی و تولید استند فروشگاهی کارتن پلاست

استند فروشگاهی ، خلاقیت در ارائه

استند و به طور خاص استند فروشگاهی ، مهمترین اقلام نقطه فروش را شامل می‌شود. خلق یک استند خلاقانه ، از مرحله شناخت دقیق نیاز مشتری آغاز می‌شود. خروجی این شناخت همراه با مشاوره صادقانه و تخصصی به مشتری ، یک بریف دقیق و ساخت نمونه استند است.

بازاریابی نقطه فروش تمامی جنبه‌های فرآیند خرید مشتریان در فروشگاه شامل طراحی، ظاهر، چیدمان، تبلیغات و افراد فروشنده را در نظر می‌گیرد. در نتیجه یک بازاریابی حرفه‌ای ، مشتری همانقدر که به دنبال نیازهای از پیش تعیین شده خود است، خریدهای برنامه‌ریزی نشده نیز انجام می‌دهد و همچنین تجربه دلچسب خرید سبب وفادارسازی مشتری و تمایل مجدد مشتری به خرید محصول مورد نظر می‌شود.

استند و به طور خاص استند فروشگاهی ، مهمترین اقلام نقطه فروش را شامل می‌شود.

طراحی و تولید استند و اقلام نقطه فروش تخصص ما است. استند و اقلامی که در مراحل پایانی خرید مشتری نقش دارند و باعث جلب توجه و افزایش فروش می‌شود.

تحقیقات بازاریابی نشان داده است که ۷۵ درصد از تصمیم‌گیری‌های خرید مشتریان در محل خرید اتفاق می‌افتد. همچنین این نکته حائز اهمیت را باید توجه داشت که خریداران محصولات، نه تنها برای خریدهای خود از پیش برنامه‌ریزی نمی‌کنند، بلکه اکثرا به دنبال تاثیرپذیری از تبلیغات مختلف هستند و این بدان معنی است که بازاریابی در نقطه فروش بوسیله یک استند چشمگیر فروشگاهی ایستاده ، رومیزی یا دیواری می‌تواند در حوزه تاثیرگذاری و تشویق خریداران نقش مهمی را ایفا نماید.

تجربه به ما ثابت کرده که هیجانات خریدار در لحظه انتخاب و لحظه خرید تاثیرگذاری بیشتری نسبت به مراحل پیش از آن دارد. استند فروشگاهی نماینده ویژه برند شما در لحظه نهایی فرآیند خرید است.

کارتن پلاست نفیس  با سابقه خیلی بالا و دارایی مدارک بالا ، تامین و تولید کننده کارتن پلاست در ایران می باشد.

شعار ما :

                                      نفیس بودن ، انتخاب ماست               

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

شماره تماس دفتر مرکزی :   ۰۲۱۸۸۷۰۱۶۶۸

خرید اینترنتی کارتن پلاست :  https://www.nafisco.ir/fa/shop