طراحی استند های تبلیغاتی کارتن پلاست

انواع استند کارتن پلاست

استند کارتن پلاست امروزه به عنوان معرف قدرت و توانایی های تولید کنندگان، سازمانها و ادارات در مکانهای  مختلف از جمله ادارات، بانک ها، فروشگاه ها، نمایشگاه ها و… مورد استفاده قرار می گیرد.
این استندها در عین چاپ پذیری و زیبا بودن ، سبک و مستحکم و بسیار به صرفه می باشند.

استند کارتن پلاست شامل موارد زیر میباشد :

استند تبلیغاتی (کات استند): کات استند های تبلیغاتی شامل ورق و پایه از جنس کارتن پلاست می باشند رویه چاپ شده با طرح های تبلیغاتی می باشد که با دستگاه های چاپ سیلک تمام اتوماتیک و مدرنترین سیستمهای چاپ دیجیتال روز دنیا در  شرکت خلق گردیده است.

این نوع استندها ضمن داشتن کمترین قیمت تبلیغاتی بهترین بیان تبلیغاتی را نیز دارا می باشد.

ارائه در هر سایز و اندازه و به مناسبترین قیمت، مشوق تولید کنندگان و شرکت های تبلیغاتی داخل و خارج کشور جهت استفاده از این محصول می باشد.

استند فروشگاهی (طبقاتی) : این نوع استند توانایی نمایش ، جایگیری و عرضه محصولات را به صورت بهینه دارا میباشد و این شرایط امکان معرفی و عرضه محصولات مختلف را در هر محلی فراهم می آورد.

این استندها معمولا بصورت طبقاتی یا آویز بوده و در فروشگاه ها جهت عرضه محصول برند مورد نظر قرار میگردد.

با توجه به چاپ پذیری و قیمت مناسب ابزاری عالی جهت ارایه و تبلیغ محصول در فروشگاه میباشد.

استندهایی که دقیقا در همان محل خرید شما قرار دارند و در لحظه خرید شما را به شدت ترغیب خواهند کرد. این استندها بیانگر مفهوم تازه ای به نام مغازه هایی در درون یک مغازه می باشند .

مزیت استفاده از انواع استند فروشگاهی آن است که نسبت به رسانه های دیگر هزینه بسیار پائین تری را به خود اختصاص می دهند در مقابل تعداد مخاطبینی که با آن ارتباط برقرار می کنند و متناسب با تیراژ تولید ، سطح جغرافیایی گسترده ای را تحت پوشش قرار میدهند و در مدت زمان طولانی در معرض دید مخاطب قرار دارند.

استند رومیزی : این نوع استندها معمولا برای عرضه محصولات کوچک مثل لوحهای فشرده ، انواع آدامس و محصولات بهداشتی در پیشخوان و صندوق فروشگاه ها و داروخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

برای اطلاعات بیشتر با تماس بگیرید.

شماره تماس دفترمرکزی :۸۸۷۰۱۶۶۸

فروش اینترنتی کارتن پلاست:https://www.nafisco.ir/fa/shop