سالگرد تاسیس کارتن پلاست نفیس

موسسین صنایع کارتن پلاست نفیس در سال ۱۳۸۱ همگام با تحولات تکنولوژی در دنیا با  شعار ” تخریب جنگل خیر، احیاء جنگل آری” تصمیم گرفتند مجموعه ای را ایجاد نمایند که تولیداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های  کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است.

کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، ۱۰۰% قابل بازیافت بوده و با ویژگی های برتر نسبت به کارتن های کاغذی نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه این تفکر و شعار به بار نشست و محصولات کارخانه کارتن پلاست نفیس از سال ۱۳۸۳ با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنایع به ظرفیت ۱۰۰۰۰ تن محصول در سال به بازار عرضه شد.

با توجه به نیاز های بازار مصرف این کارخانه در سال ۱۳۹۲ با توسعه خطوط جدید تولیدی با بالاترین تکنولوژی روز و افزایش ظرفیت تولید به میزان ۱۵۰۰۰ تن در سال بزرگترین واحد تولیدی کارتن پلاست در ایران و خاورمیانه گردید.

امروز سی و پنجمین سالگرد تاسیس صنایع کارتن پلاست نفیس می باشد و ما مفتخریم که ۳۵ سال در کنار تولید کنندگان و مشتریان عزیزمان همراه بودیم و همکاری داشتیم.