جعبه میوه کارتن پلاست

در صنایع کارتن پلاست نفیس ، ما طیف گسترده ای از جعبه های میوه را تولید می کنیم.

جعبه های پلاستیکی میوه از کارتن پلاست یک جایگزین مقرون به صرفه برای کارتن هایی  از جنس مقوا هستند.

این کارتن ها از جنس پلی پروپیلن (PP ) و سازگار با محیط زیست می باشد و می تواند ۱۰۰% بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار گیرد.

اگر محصول داخل بسته بندی از کیفیت خوبی بر خوردار باشد به یقین می توان گوی سبقت را از رقبای برون مرزی ربود. چرا که سالهاست بسته بندی ایران وارد رقابت های جهانی شده است و سهم خوبی از بازارهای خارجی را به خود اختصاص داده است.

 

 

 

 

 

استفاده از کارتن پلاست همراه با چاپ سیلک و دیجیتال ما را قادر می سازد تا انواع مختلفی از جعبه های سفارشی برای میوه ها را طراحی کنیم که بر اساس طرح های مشتریانمان باشد.

همچنین واحد طراحی ما میتواند مشتریانمان را قدم به قدم همراهی کرده تا به آنچه می خواهند دست یابند.

فرقی نمی کند که محصول نهایی کارتن میوه صادراتی باشد یا کارتنی که دارای پخش داخلی می باشد. این مرحله فرایندی ست رایگان و تضمین کننده ی صحت انجام تولید انبوه.
به جرات می توان گفت توان کیفی تولید بسته بندی در ایران توانسته در رقابت جهانی بسته بندی پیشی بگیرد و موفقیت های چشم گیری حاصل کند.

گروه طراحی کارتن پلاست نفیس، جعبه های میوه،صیفی جات،شیلات را با توجه به نوع محصول طراحی میکند و حتی با توجه به رنگ آنها ترکیب رنگ و هارمونی را مد نظر قرار میدهند.

جعبه های میوه کارتن پلاست در اروپا و آمریکا مورد توجه قرار گرفته است و گروه کارتن پلاست نفیس بزرگترین تولید کننده کارتن پلاست در ایران و خاورمیانه محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید و عرضه میکند.

مهمترین خصوصیت این جعبه ها قابل بازیافت بودن آنهاست که این ویژگی از دیگر متریال ها متمایز شده است .

کارتن پلاست نفیس،دوستدار محیط زیست می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش با دفتر مرکزی تماس بگیرید.

شماره تماس دفتر مرکزی : ۰۲۱۸۸۷۰۱۶۶۸

خرید اینترنتی کارتن پلاست :https://www.nafisco.ir/fa/shop/