استند تبلیغاتی

معرفی استند تبلیغاتی

استندهای تبلیغاتی

نیز همچون نوع نمایشگاهی ، از مواد اولیه مختلف و در اشکال و طرح های متنوعی وجود دارد.

این نوع استندها این امکان را برای شرکت ها و تولیدکنندگان فراهم می آورند تا آنها بتوانند به معرفی کالاها و خدمات خود بپردازند.
استند یک سازه نمایشگاهی و تبلیغاتی است که به میزان بالایی درمعرض دید و توجه مخاطبان است .

علاوه بر آن ویژگی ها و قابلیت هایی چون زیبایی، سطح تبلیغاتی وسیع، صرفه جویی در زمان و هزینه، نصب وراه اندازی سریع و حمل و نقل آسان انواع استند را به یک روش موثر برای بازار یابی و افزایش بازده سرمایه گذاری تبدیل نموده است.
استندها دارای انواع مختلف می باشند از جمله استندهای تبلیغاتی، استندهای نمایشگاهی و استندهای فروشگاهی که برای استفاده در محیط های داخلی ( indoor banner ) وفضای باز( outdoor banner ) تولید می شوند.

استند تبلیغاتی سازه ایست که انواع چاپ با مدیاهای مختلف بر روی آن نصب شده و این امکان را به شما می دهد که تبلیغات خود را با وضوح بیشتر و دید بازتر در معرض عموم قرار دهید از مزایای انواع استندهای تبلیغاتی می توان به زیبایی ظاهری و سبک بودن آن اشاره کرد که همین امر باعث پرتابل بودن استندها می گردد.

 برای محصولاتی مانند انواع موادغذایی مثل شکلات ، چیپس، اسنک و مواد بهداشتی مثل مسواک ، تیغ و… بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

استند فروشگاهی

توانایی نمایش، جایگیری و عرضه محصولات را به صورت بهینه دارا میباشد و این شرایط امکان معرفی و عرضه محصولات مختلف را در هر محلی فراهم می آورد.

این استندها معمولا بصورت طبقاتی یا آویز بوده و در فروشگاه ها جهت عرضه محصول برند مورد نظر قرار میگردد.

استند فروشگاهی

 با توجه به توانایی چاپ گسترده و قیمت مناسب و همچنین امکان برش و طراحی های متنوعی که می توان در روی کارتن پلاست پیاده سازی نمود ٬ بسیار مورد توجه شرکت ها و کارخانجات تولیدی جهت ارایه و تبلیغ محصول در فروشگاه میباشد.

استندهای فروشگاهی

دقیقا در همان محل خرید شما قرار دارند و در لحظه خرید شما را به شدت ترغیب خواهند کرد.

این استندها بیانگر مفهوم تازه ای به نام مغازه هایی در درون یک مغازه می باشند .

مزیت استفاده از انواع استند فروشگاهی آن است که نسبت به رسانه های دیگر هزینه بسیار پائین تری را به خود اختصاص می دهند.

در مقابل تعداد مخاطبینی که با آن ارتباط برقرار می کنند و متناسب با تیراژ تولید ، سطح جغرافیایی گسترده ای را تحت پوشش قرار میدهند و در مدت زمان طولانی در معرض دید مخاطب قرار دارند.

با کارتن پلاست میتوان استند ایستاده تبلیغاتی،استند رومیزی،استند گلدان،ساخت استند فروشگاهی را انجام داد و سایز استند ، نوع چاپ، ضخامت ، ضد آفتاب بودن آن را متغیر بنا به سفارش درخواست کننده تولید کرد.

برای اطلاعات بیشتر با دفتر مرکزی نفیس تماس بگیرید.

شماره تماس کارتن پلاست نفیس: ۰۲۱۸۸۷۰۱۶۶۸

خرید اینترنتی کارتن پلاست: https://www.nafisco.ir/fa/shop