کارتن پلاست نفیس

نفیس بودن،انتخاب ماست

درباره ما

موسسين صنايع کارتن پلاست نفيس در سال 1381 همگام با تحولات تکنولوژی در دنيا با شعار ” تخريب جنگل خير، احياء جنگل آری” تصميم گرفتند مجموعه ای را ايجاد نمايند كه توليداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است. کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، 100% قابل بازیافت بوده و با ويژگی های برتر نسبت به کارتن های سنتی نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه اين تفکر و شعار به بار نشست و محصولات كارخانه کارتن پلاست نفيس از سال 1383 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنايع به ظرفيت 10000 تن محصول در سال به بازار عرضه شد.
با توجه به نياز هاي بازار مصرف اين كارخانه در سال 1392 با توسعه خطوط جديد توليدي با بالاترين تكنولوژي روز و افزايش ظرفيت توليدبه ميزان 15000 تن در سال بزرگترين واحد توليدي كارتن پلاست در ايران و خاورميانه گرديد.
کارخانه کارتن پلاست نفيس مشتمل بر بخش های توليد ورق كارتن پلاست ، واحد چاپ سيلك ،واحد دايکات ، واحد جوش، چسب و منگنه ، واحد بازيافت ، آزمايشگاه کنترل کيفيت مجهز به بهترين تجهيزات اندازه گيري و واحد تحقيق و توسعه در شهر صنعتی رشت تاسيس شده است.

ماشين آلات کارخانه كارتن پلاست نفيس با استفاده از آخرين فن آوریهاي روز دنيا شامل: دستگاه های اكسترودر اروپایی توليد ورق كارتن پلاست ، چاپ سيلک اسکرين چهاررنگ ،دورنگ و تک رنگ ، چاپ ديجيتال ، دستگاه های دايکات تمام اتوماتيک و نيمه اتوماتيک، دستگاههاي منگنه ، چسب و دوخت پلاستيك ميباشد.
واحد طراحی و گرافيک شرکت كارتن پلاست نفيس در محل دفتر مرکزی تهران مجهز به دستگاه های چاپ ديجيتال و برش ديجيتال می باشد که قادر است در کمترين زمان ممکن و به بهترين نحو نيازهای نمونه سازي مشتريان محترم را تامين نمايد.
اميدواريم که با ترويج كارتن پلاست در صنعت بسته بندي رو به رشد کشورمان، نه تنها ارزش افزوده بیشتر برای منابع نفتی و پتروشیمی به ارمغان بیاوریم بلکه ديگر شاهد قطع درختان و تخريب محيط زيست صرفا به لحاظ استفاده و ساخت وسائلی که جايگزين مطلوبتری دارند نباشيم.

کارتن پلاست نفیس برای سهولت خرید مشتریان، صفحه خرید اینترنتی کارتن پلاست را راه اندازی کرده است.

مشتریان ما

کارتن پلاست نفیس

نسل جدید بسته بندی و تبلیغات