کارتن پلاست نفیس

نفیس بودن،انتخاب ماست

درباره ما

موسسين شركت کارتن پلاست نفيس در سال 1381 همگام با تحولات تکنولوژی در دنيا با شعار ” تخريب جنگل خير، احياء جنگل آری” تصميم گرفتند مجموعه ای را ايجاد نمايند كه توليداتش جایگزینی مناسب برای کارتن های کاغذی باشد که طی سالهای متمادی نقش اصلی را در صنعت بسته بندی دنیا ایفا کرده است. کارتن پلاست که متشکل از مواد اولیه پتروشیمی داخلی بر پایه پلی پروپیلن می باشد، 100% قابل بازیافت بوده و با ويژگی های برتر نسبت به کارتن های کاغذی نه تنها مطلوب نیازهای جدید بازار است بلکه از تخریب محیط زیست و قطع درختان بیشتر جلوگیری می کند.

خوشبختانه اين تفکر و شعار به بار نشست و محصولات كارخانه کارتن پلاست نفيس از سال 1383 با اخذ پروانه بهره برداری از سازمان صنايع گيلان به ظرفيت 10000 تن محصول در سال به بازار عرضه شد.
با توجه به نياز هاي بازار مصرف اين كارخانه در سال 1392 با توسعه خطوط جديد توليدي با بالاترين تكنولوژي روز و افزايش ظرفيت توليدبه ميزان 15000 تن در سال بزرگترين واحد توليدكننده كارتن پلاست در ايران و خاورميانه گرديد.
کارخانه کارتن پلاست نفيس مشتمل بر بخش های توليد ورق كارتن پلاست ، واحد چاپ سيلك ،واحد چاپ ديجيتال ، واحد دايکات ، واحد جوش، چسب و منگنه ، واحد بازيافت ، آزمايشگاه کنترل کيفيت مجهز به بهترين تجهيزات اندازه گيري و واحد تحقيق و توسعه در شهر صنعتی رشت تاسيس شده است.

واحد طراحی و گرافيک شرکت كارتن پلاست نفيس در محل دفتر مرکزی تهران مجهز به دستگاه های چاپ ديجيتال و برش ديجيتال می باشد که قادر است در کمترين زمان ممکن و به بهترين نحو نيازهای نمونه سازي مشتريان محترم را تامين نمايد.
اميدواريم که با ترويج كارتن پلاست در صنعت بسته بندي و تبليغات رو به رشد کشورمان، نه تنها ارزش افزوده بیشتر برای منابع نفتی و پتروشیمی به ارمغان بیاوریم بلکه ديگر شاهد قطع درختان و تخريب محيط زيست صرفا به لحاظ استفاده و ساخت وسايلی که جايگزين مطلوبتری دارند نباشيم.

امروزه كارتن پلاست در صنعت بسته بندی ، كشاورزی و باغداری ، لوازم خانگي و ساخت انواع استند فروشگاهی و تبليغاتي استفاده ميگردد.

کارتن پلاست نفیس براي سهولت خريد مشتريان فروشگاه اینترنتی کارتن پلاست راه اندازي نموده است.

مشتریان ما

کارتن پلاست نفیس

نسل جدید بسته بندی و تبلیغات