bullet
خانه > توزیع 1500 مخزن کارتن پلاست در قم
توزیع 1500 مخزن کارتن پلاست  در قم توزیع 1500 مخزن کارتن پلاست در قم (تعداد بازدید : 117)

قم - مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: ۲۲۰۰ پاکبان در تاسوعا و عاشورا شهر را تمیز نگه داشتند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از شهرداری قم، سیدمحسن میرهادی با اشاره به فعالیت ستادهای خدمات رسانی مناطق هشتگانه در هسته مرکزی شهر و پیرامون حرم حضرت معصومه(س) و مسجد مقدس جمکران، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌ها استقرار کلیه‌ نیروهای خدمات شهری و ستادی در هسته مرکزی شهر برای کنترل نظافت و پاکسازی ایستگاه‌های صلواتی صورت گرفت.
وی با بیان اینکه برای این ایام برای ۲۱۰ ایستگاه صلواتی مجوز صادر شده بود، خاطرنشان کرد: برای ایام نماز ظهر عاشورا به مدت ۲۰ دقیقه کلیه ایستگاه‌ها متوقف شد و نماز ظهر عاشورا در ستادهای مرکزی و مناطق با حضور مدیران شهرداری پاکبانان و نیروهای شهری با پیش‌بینی‌هایی که از قبل شده بود اعم از توزیع زیرانداز، تانکر آب و... اقامه شد.
مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با تاکید بر اینکه در این ایام ستاد تخلفات شهری نیز موضوعات سد معبر و ناهنجاری‌های اجتماعی و متکدیان را کنترل کردند، افزود: استقرار سازمان‌ آتش‌نشانی در هسته مرکزی و ورودی‌های شهر برای این ایام به صورت ویژه انجام شد و کنترل موارد ایمنی خصوصا ایستگاه‌های صلواتی را داشتند.
وی اضافه کرد: همچنین در حوزه اطلاع‌رسانی و فرهنگ سازی نصب تابلوها و بنرهای مرتبط با کاهش تولید زباله و جمع‌آوری پسماند یکبار مصرف را داشتیم و به متولیان ایستگاه‌ها هزار و ۵۰۰ مخزن کارتن پلاست و سه تن کیسه زباله تحویل شد تا مشکلی در خدمت رسانی به مردم و تامین نظافت شهری نباشد.
 


تاریخ: ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
منبع : خبر گزاری مهر


کارتن پلاست نفیس
Cartoon Plast Co.